Szczotka do usuwania chwastów

Szczotka do usuwania chwastów SDC

Szczotka do usuwania chwastów serii SDC jest skutecznym narzędziem, które z łatwością usuwa chwasty i mech ze wszystkich rodzajów terenów przemysłowych i chodników. Maszyna jest przyjazna środowisku gdyż chwasty usuwane są bez użycia pestycydów i innych środków chemicznych.

Maszyna wyposażona jest w stalową szczotkę, którą można ustawić pod dowolnym kątem. Istnieje możliwość stosowania z lewej i prawej strony maszyny. Wymaga zestawu hydraulicznego.

W standardzie zainstalowane jest mocowanie TUZ kat.I i II. ale istnieje również możliwość dostosowania mocowania do większości maszyn na rynku.

Szczotka serii SDC wyposażona jest w duże koła dzięki którym maszyna jest niezwykle zwrotna i radzi sobie na każdej powierzchni.

Szczotka serii SDC jest skutecznym narzędziem, które z łatwością usuwa różnego rodzaju chwasty, porosty, mech , itp. z wszelkiego rodzajów powierzchni utwardzonych, parkingów, chodników i krawędzi blisko krawężników drogowych.

Głównymi elementami składowymi maszyny są:

  • stalowa szczotka mocowana na podporze z silnikiem hydraulicznym, której zmiany kątów pracy (obrót i pochylenie) dokonywane są ręcznie,
  • ramienia roboczego będącego częścią łączącą ramę nośną (mocowanie) z elementem roboczym czyli szczotką, mogącego przemieszczać się po łuku i pochylać w górę lub dół (regulacja dokonywana jest przy użyciu śrub rzymskich),
  • standardowego mocowania typu TUZ kat.I i II (istnieje możliwość dostosowania mocowania pod konkretne zamówienie klienta),
  • opcjonalnie kół podporowych o dużej wytrzymałości na ścieranie, których bieżnia wykonana jest z poliuretanu.

Konstrukcja szczotki umożliwia szybkie przestawienie ramienia roboczego ze szczotką w stosunku do mocowania (w prawo lub lewo do kierunku jazdy).

Maszyna jest przyjazna środowisku. Usuwanie chwastów realizowane jest metodą mechaniczną bez użycia pestycydów i innych środków chemicznych.

 

Dane techniczne


Model SDC
Wysokość A [mm] min/max 850/1050
Szerokość B [mm] min/max 1300/2650
Zakres pracy R1 [mm] 2000
Średnica szczotki D [mm] 800
Wychylenie kątowe [0] 90
Mocowanie TUZ [standard] kat. 1 i 2
Ciśnienie oleju [bar] min/max 130-170
Przepływ oleju [bar] min/max 60-75
Waga [kg] 180